این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  

عکس 1

عکس 2

عکس 3

 

www.strategicmanagement.ir

سایت رسمی آزمون حرفه­ای مدیریت استراتژیک

www.strategyacademy.ir

آکادمی تخصصی مدیریت استراتژیک

www.rahbordcmc.ir

مشاوره مدیریت استراتژیک

www.strategicmanagementsociety.net
www.mindtools.com

www.bain.com

www.accenture.com

www.bcg.com

www.monitor.com

www.deloitte.com

www.mckinsey.com

www.vault.com

www.12manage.com

www.strategos.com

www.strategy4u.com

www.strategyclub.com

www.planware.org

http://www.asmiweb.com
www.isc.hbs.edu www.threesigma.com

www.aim.com.au

در اين سايت با انجمن مديريت استراليا AIM، آشنا مي‌شويم. در سايت امکانات جستجو در مندرجات فراهم آمده است. هم‌چنين ثبت نام در سايت، آموزش، تمرينات، سمينارهاي برگزارشده، مطالب منتشر شده در مؤسسه، تحقيقات و مقالات، منابع و رفرنس‌هاي مورد استفاده در اين مرکز، آخرين اخبار درباره مديريت، فعاليت‌هاي انجام گرفته در انجمن براي افزايش دانش مديران و بسياري مطالب ديگر را مي‌توان از عناويني نام برد که در اين سايت مي‌توان مشاهده نمود.

www.cim.ca

اين سايت به انجمن مديريت کانادا تعلق دارد. امکان ثبت نام در سايت فراهم آمده است، هم‌چنين اخبار، انتشارات مؤسسه، اعضاي جديد انجمن، مباحث تخصصي مديريت، منابع اطلاعاتي و آموزشي براي مديريت، کتاب‌هاي مرجع، Link‌هاي مرتبط به مديريت، همکاران انجمن، دانشگاه‌هاي معتبر که با اين انجمن همکاري مي‌کنند و مطالب خبري درباره اصول مديريت نو در سازمان‌ها را مي‌توان از عناوين مطرح شده در اين سايت نام برد.

www.km-forum.org

سايت KM به آموزش مطالبي مي‌پردازد که مديران به دانستن آن مطالب احتياج دارند. امکان ثبت نام در سايت جهت عضويت در خبرنامه و دريافت آخرين خبرها از طريق E-mail ميسر مي‌باشد، هم‌چنين مطالب آموزشي عمومي‌براي مديران، کنفرانس‌هاي برپا شده و نتايج حاصل از آن‌ها، مطالب آموزشي پيشرفته و مطالب آموزشي ديگر را مي‌توان از عناويني نام برد که در اين سايت قرار داده شده‌اند.

www.mgtsolution.com

سايت راهکار مديريت را مي‌توان به عنوان يکي از سايت‌هاي فعال و بسيار پر محتواي ايراني در زمينه مديريت دانست که در اينترنت به فعاليت مي‌پردازد. در اين سايت امکانات جستجوي فارسي مطالب مورد نظر کاربر قرار داده شده است، هم‌چنين علاقمندان مي‌توانند در اين سايت عضو شده و از امکانات بسياري که سايت براي اعضا فراهم مي‌آورد استفاده کنند. موضوع نامه، مقالات منتخب، خدمات سايت، Link به سايت‌هاي مرتبط با مديريت، همکاري در توليد مطالب، زندگي نامه‌ها، قوانين و مقررات، تصاوير، خبرها و رويدادها، جملات برگزيده، صفحات وب، مقالات، کتاب شناسي، متخصصان و تازه‌هاي سايت  از عناويني مي‌باشند که در اين سايت مي‌توان مشاهده نمود.

http://www.fara-online.com/index.php

اين سايت به سازمان فرهنگي فرا تعلق دارد که به تهيه مطالبي بر روي اينترنت و انتشار و تحرير در زمينه مديريت مي‌پردازند. ماهنامه گزيده مديريت، بخوان دات کام، فروشگاه کتاب، اخبار فرا، با مديران، مشاوره، آموزش، انتشارات، کوتاه و خواندني و امکان جستجوي مطالب به زبان فارسي را مي‌توان از عناوين مندرج در اين سايت نام برد.

http://www.ifip.or.at

در اين سايت مي‌توان با نقش IT در مديريت جديد بيش‌تر آشنا شد. تکنولوژي اطلاعات در زمان حاضر يکي از مباحث بسيار لازم در امور اداري و سازماني محسوب مي‌شود و مديريت نيز از اين امر مستثني نمي‌باشد. در اين سايت مي‌توان از کميته‌هاي فني، کنفرانس‌ها، انتشارات، کنگره بين‌المللي IT  ، تقويم کاري و روزشمار تخصصي، کتابخانه ديجيتالي، خبرنامه سايت و اخبار به عنوان تيتر‌هاي مندرج، نام برده و از آن‌ها استفاده نمود.

http://www.pmir.com

اين سايت به مرکز تحقيقات و مديريت پروژه شرکت مديريت توسعه صنايع پتروشيمي‌ايران تعلق دارد. در سايت امکانات جستجوي مطالب به زبان فارسي ممکن مي‌باشد. هم‌چنين سيستم بهبود مستمر، پيوندها، پايگاه آمار و اطلاعات سايت، کتب چاپ شده، بانک اطلاعاتي محققين و مراکز تحقيقاتي کشور، مجموعه قوانين پروژه‌هاي صنعت نفت، مقالات، کتابخانه مرکز، مجلات، کتب الکترونيکي، استانداردهاي مديريت پروژه، تحقيقات کاربردي، آسيب شناسي پروژه‌ها، موضوعات تحقيقاتي، پروژه‌هاي تحقيقاتي، پايان نامه‌هاي دانشجويي مورد حمايت مرکز، فرم‌ها و اسناد، اطلاعاتي درباره مرکز، معرفي کتب و مطالب منتشر شده جديد در مؤسسه، جديد ترين رويدادهاي مرکز و اخبار مديريت پروژه را مي‌توان از عناوين مطرح شده در اين سايت نام برد.

http://www.shefer.net

در اين سايت به معرفي نرم‌افزاري جهت مديريت توليد و فروش محصول پرداخته مي‌شود. باني و طراح اين نرم‌افزار آقاي Daniel Shefer مي‌باشد. در سايت مي‌توان مطالب، منابع اطلاعاتي، امکان جستجوي مطالب و هم‌چنين معرفي نرم‌افزار و کاربردهاي آن را مشاهده نمود.

http://www.managementfirst.com

اين سايت به نام Management First به ارائه مطالب و اخبار در زمينه مديريت و کليه گرايش‌هاي مربوطه در آن مي‌پردازد. در سايت امکانات جستجو فراهم آمده است، هم‌چنين مي‌توان ازIndex قرار داده شده در سايت نيز براي پيدا کردن مطالب مورد نظر بهره گرفت. انواع گرايش‌ها و حالات مديريت، مديريت فروش محصولات،  مديريت استراتژي، مديريت منابع انساني، مديريت دانش، مديريت سلامتي، مديريت تجارت الکترونيکي، مديريت کيفيت، منابع اطلاعاتي و تحقيقاتي در زمينه مديريت و نيز خبرنامه الکترونيکي منتشر شده در سايت را مي‌توان عناوين مندرج در اين سايت ناميد.

http://management.about.com

اين سايت به معرفي رشته مديريت و گرايش‌هاي آن در سطح جهاني مي‌پردازد. افرادي که مي‌خواهند با اين رشته آشنايي بيش‌تري پيدا کنند مي‌توانند با مراجعه به اين سايت و عضويت در خبرنامه رايگان سايت به اين هدف دست پيدا‌کنند. مقالات درباره مديريت، معرفي گرايش‌هاي مختلف مديريت، خبرهاي جديد، گزارش رويدادها، امکان جستجوي مطالب مندرج در سايت و بسياري مطالب خواندني ديگر درباره مديريت را مي‌توان در اين سايت مشاهده کرده و از آن‌ها استفاده نمود.

http://www-hr.ucsd.edu

در اين سايت به ارائه مطالب آموزشي درباره مديريت پرداخته مي‌شود. چگونگي بالا بردن کارايي و راندمان کار توسط مديران هدف اصلي مطالب ارائه شده در اين سايت مي‌باشد.

 

 

نظر شما